Quote:
Originally Posted by OminousFlames
under 50 cents is quite the exaggeration. I would guess around 1 dollar worth of butter, 2 bucks worth of popcorn kernels, and buy a 2L of pepsi for 1.50
Still paying 37 bucks for approx 4 to 5 dollars worth of product is still quite steep.
|
It's funny that you think that yellow stuff is butter.