Where do you people go for $8 lunches? Every time we go for lunch it puts me back $13-$15.
My wife makes my lunch. A bunch of chopped vegetables, an apple, a banana, some baking and a couple of granola bars. Works for me, and takes her almost no time to put it together.
|