Quote:
Originally Posted by SpitFire40
What's the point of doing something like this?
|
Quote:
Originally Posted by habernac
sure, but this way it's nice and hot. Doesn't lose anything on the trip home.
|
Plus the cost. The stuff I just bought works out to about $1.75 per burger; but to buy them in store costs about $5 each.