Quote:
Originally Posted by Sr. Mints
I'd say between $200-400/month. Probably 80%+ of that is produce and eggs. My avocado costs must run me at about $2-3/day. 
|
Pretty much my situation except the budget is closer to 100$ a month. I try to eat healthy but my fast metabolism demands lots of carbs so I'll get mountains and mountains of bread.