View Single Post
Old 03-27-2011, 11:08 PM   #42
Sr. Mints
First Line Centre
 
Sr. Mints's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Exp:
Default

I'd say between $200-400/month. Probably 80%+ of that is produce and eggs. My avocado costs must run me at about $2-3/day.
Sr. Mints is offline   Reply With Quote